SUBVENCIJA ŠOLE V NARAVI in DRUGIH DEJAVNOSTI

Vsako šolsko leto je na šoli možno zaprositi za subvencijo šole v naravi in drugih dejavnosti, ki je namenjena socialno ogroženim družinam.

ŠOLA V NARAVI

Vlogo za šolo v naravi lahko dobite na povezavi tukaj, ali pri svetovalni delavki Maša Zemljič v času uradnih ur. Vloge je potrebno z ustreznimi dokazili (odločba o otroškem dodatku je obvezna) vsako šolsko leto oddati pisno ali osebno na OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani. Starši morajo prvi obrok plačila šole v naravi plačati, saj s tem potrdijo odhod otroka v šolo v naravi.

SUBVENCIJA DRUGIH DEJAVNOSTI

Šola omogoča tudi subvencijo drugih dejavnosti (npr. subvencijo športnega dne, tehničnega dne, plesnega tečaja …). V tem primeru morajo starši napisati prošnjo za subvencijo posamezne dejavnosti, in ji priložiti vsa potrebna dokazila (odločba o otroškem dodatku je obvezna).

Za vsa morebitna vprašanja sem vam na voljo.

Svetovalna delavka,

Maša Zemljič

 

(Skupno 1.227 obiskov, današnjih obiskov 1)