Seznam elektronskih naslovov za šol. leto 2023/24

 

PRIIMEK IME e-naslov  
Leva Jure ravnatelj@os-jmdol.si ravnatelj
Stržinar Miša misa.strzinar@guest.arnes.si pomočnica ravnatelja
Marčič Tanja pomocnica.ena@os-jmdol.si pomočnica ravnatelja
Bevc Milva milva.bevc@guest.arnes.si  
Božič Julija julija.bozic13@gmail.com svetovalna služba
Cerar Maja maja242@gmail.com  
Cvar Luka luka.cvar@os-jmdol.si računalnikar
Cvelbar Tatjana tatjana.cvelbar@guest.arnes.si  
Dolinar Lidija lidija.prasnikar@gmail.com  
Dukarič Darja darja.dukaric@guest.arnes.si  
Ferlan Mateja matejka.ferlan@gmail.com  
Filo Šuligoj Melita melitkaf@gmail.com  
Grčar Mateja mateja.grcar1@guest.arnes.si  
Grgasović Rok rok.grgasovic@gmail.com  
Grofelnik Marjeta marjeta.grofelnik@guest.arnes.si  
Grom Ida ida.grom95@gmail.com  
Gruden Mojca mojca.gruden@os-jmdol.si  
Hajzeri Metka metka.hajzeri@gmail.com  
Hudi Karmen karmenjuvan@gmail.com  
Juvan Urška ursaj981@gmail.com  
Klašnja Dijana dijana.klasnja@guest.arnes.si  
Klemen Jernej jernej.klemen@os-jmdol.si  
Kocjan Nina nina.kocjan@gmail.com  
Kolarek Helena helenakolarek@gmail.com  
Koščak Veronika veronika.koscak@guest.arnes.si  
Kramar Tjaša tjasa.kramar91@gmail.com  
Kranjec Maxi knjiznica.jmdol@guest.arnes.si Knjižničarka
Kržišnik Ficko Ksenija ksenija.krzisnik@guest.arnes.si  
Kuhar Deja deja.kuhar@gmail.com  
Kumše Metka metka.kumse@os-jmdol.si računovodstvo
Lazarević Ružica 267svet@gmail.com svetovalna služba
Lebar Aleš lebarmeister@gmail.com  
Leben Tamara tamara.lasic@gmail.com  
Lisec Marko markolisec64@gmail.com  
Lončarič Aleš ales.loncaric@os-jmdol.si  
Lovše Pepelnak Nataša natasa.lovse@siol.net  
Cvetković Mihaela osjm.dol@guest.arnes.si tajništvo šole
Majdič Tatjana tatjana.majdic@guest.arnes.si  
Malavašič Ana ana.malavasic@guest.arnes.si  
Malec Maja maja_malec@yahoo.com  
Markovič Katarina katarina1.markovic@gmail.com  
Marter Jožica jozica.marter@gmail.com  
Maver Simona simona.maver1@gmail.com  
Meden Fuchs Lilijana lilijana.meden@guest.arnes.si  
Novak Sabina sabinanovak13@gmail.com  
Novak Tina zorman.tina@gmail.com  
Peklaj Zibelnik Andreja andrika.z@gmail.com  
Pirc Tadeja tadeja.pirc@guest.arnes.si  
Pivk Marinka marinka.pivk1@guest.arnes.si  
Polanec Nataša natasa.polanec@gmail.com  
Grah Živa racunovodstvo-osljdol@guest.arnes.si računovodstvo
Prudo Mia mia.prudo@os-jmdol.si  
Pugelj Tina tina.pugelj1@gmail.com  
Rebolj Vesna vesna.rebolj007@gmail.com  
Romih Urška u.romih@gmail.com  
Seliškar Anja anja.seliskar26@gmail.com  
Setnikar Saša setnikar.sasa@gmail.com  
Skubic Barbara barbara.skubic@guest.arnes.si  
Slabanja Robert robert.slabanja@guest.arnes.si  
Šimonka Ajda ajda.horvat@gmail.com  
Števančec Danica danicastev@gmail.com  
Tabor Leon leontabor@gmail.com  
Tisaj Elizabeta elizabeta.tisaj@t-2.si  
Tkalec Zoran Mojca mojca.tkalec-zoran@guest.arnes.si  
Toplišek Kaja kaja.toplisek@os-jmdol.si  
Tratnik Luka lukatra@gmail.com  
Turnšek Katarina turnskova@gmail.com  
Vidic Manca manca.vidic92@gmail.com  
Vode Maja maja.vode@guest.arnes.si Logopedinja
Vrhovec Romana romana.vrhovec@gmail.com  
Zabret Janja j.zabre@gmail.com  
Zalaznik Ana ana.klemencic@gmail.com  
Zorman Darja zormandarja@gmail.com  
Zupan Tit tit.zupan@gmail.com  
Žagar Ajda zagar.ajda@hotmail.com  
Železnik Boštjan bostjan.zeleznik@guest.arnes.si  
Žerovec Teja tejazerovec@gmail.com  
Žižek Špela spelazizek@gmail.com  
Žnidaršič Andreja andreja_znidarsic@yahoo.com  
Žust Slavc slavc.zust@gmail.com  

 

(Skupno 2.588 obiskov, današnjih obiskov 1)