Na materinski dan so umetniki naše šole pripravili literarno-glasbeni večer. Na dogodku so se zbrali mladi pesniki, glasbeniki, primanjkovalo pa ni niti slikarske umetnosti, ki nam jo je s svojo razstavo slik in risb predstavila izjemno nadarjena učenka Zoja Žvanut iz 9. b razreda. Z obiskom so nas počastili naši starši, učiteljice in novi ravnatelj.
Ta večer je bil res nekaj posebnega. Na uvodu je obiskovalce lepo pozdravil učenec Sebastjan Tekavc, ki je prireditev tudi povezoval, nato pa je sledil nastop  pesnikov z njihovo avtorsko poezijo. Za konec je šolski band Janko Rock’s skupaj z dvema solistkama iz mladinskega pevskega zbora OŠ Janka Modra zapel pesem Halleuah.
Naša šola ima veliko mladih talentov. Nekateri med njimi rišejo, drugi igrajo, pojejo, pišejo izvrstne pesmi in v njih izražajo svoja občutja in zanimiva razmišljanja. Zahvaljujemo se učiteljici  Danici Števančec, ki nas je zbrala in nas motivirala za nastop.
Celoten posnetek si lahko ogledate tudi na YouTubu.

Tai Đogić, novinarski krožek, 9. razred

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)