V petek, 26. 5. 2023 je v Ljubljani potekalo nadaljevanje področnega posamičnega prvenstva v atletiki za osnovne šole. V drugi krog so se uvrstili le najboljši. Osnovno šolo Janka Modra, Dol pri Ljubljani je zastopalo 28 učencev in učenk. Tokrat nas je pričakalo lepo vreme. Prav pravšnje za tekmovanje. Učenci so se tokrat poleg medalj potegovali tudi za norme, ki vodijo na državno šolsko prvenstvo v atletiki. Atleti naše šole so dosegli dobre rezultate, posebej pa velja izpostaviti učence, ki so se tudi v drugem krogu zavihteli na sam vrh. To so:

  • Lučka Kremesec Avramovič 2. mesto v teku na 600 metrov.
  • Nejc Jauševec 1. mesto v metu vorteksa in 2. mesto v štafeti 4×100 metrov.
  • Sara Lukežič 2. mesto v metu krogle.
  • Val Petrovski 2. mesto v štafeti 4×100 metrov.
  • Igor Pogačar Lazar 2. mesto v štafeti 4×100 metrov.
  • Jaka Sinkovič 2. mesto v štafeti 4×100 metrov.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem.

Tit Zupan

(Skupno 233 obiskov, današnjih obiskov 1)