Od ponedeljka, 17. 4. 2023, dalje bo od križišča pri cerkvi do hiše Beričevo 10 delna in občasno tudi popolna zapora ceste na tem odseku. Ob delni zapori bo promet urejen izmenično.

Ob popolni zapori ceste bo avtobus učence iz smeri Brinje zjutraj pobral med hišo Beričevo 2 d (na desni strani) in kapelico (na levi strani). Pot bo nadaljeval tako, da bo pri kapelici zavil levo in se priključil na glavno cesto. Pri podjetju Eles bo pri semaforju zavil desno nazaj v vas Beričevo. Učenci, ki običajno čakajo avtobus nasproti gostilne Pri Katrci, bodo počakali in vstopili v avtobus med hišama Beričevo 24 in Beričevo 25. Avtobus bo pot nadaljeval tako, da bo zavil levo na cesto skozi vasi v smeri Vidma.

Šolski prevozi iz Vidma v Beričevo bodo po pouku ob popolni zapori ceste potekali po isti poti kot zjutraj, seveda v nasprotni smeri.

Priporočamo, da spremljate tudi obvestila na spletni strani Občine Dol pri Ljubljani.

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: