V soboto, 28. 1. 2023, so se naši učenci udeležili šolskega državnega prvenstva v teku na smučeh in Planiškega maratona, ki je potekal v netekmovalni obliki.

Skupno smo med šolami zasedli tretje mesto. Imamo pa šolskega državnega prvaka v teku na smučeh Jašo Judeža. Drugo mesto sta osvojila Val Drobež Hvala in Ažbe Tičar. Med dekleti je Lučka Kremesec Avramovič zasedla tretje mesto.

Polovica od 20 članske reprezentance naša šole pa se je v lepem vremenu udeležila maratona (v krajši različici). V času ko smo čakali na razglasitev rezultatov in žrebanje čokolade velikanke Gorenjka (7 kg), so si učenci ogledali Planico, ki jo že pripravljajo za bližajoče svetovno prvenstvo. Igrali so tudi razne zabavne igre in se družili z ostalimi nastopajočimi.

Žal brez čokolade, vendar nasmejani zaradi lepo preživete sobote, smo se zadovoljni vrnili domov.

Robert Slabanja

(Skupno 292 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: