Objavljamo obvestilo o zapori ceste v Dolskem, ki smo ga danes, 9. 1. 2023, prejeli s strani občine Dol pri Ljubljani:

Pozdravljeni!

Prosim za objavo obvestila na spletnih straneh občine in šole, dobro bi bilo pripeti tudi risbo v priponki, da je opis bolj jasen:

Občane obveščamo, da bo od jutri, dne 10.1.2023 dalje, popolna zapora ceste LC 069021 v Dolskem, ki vodi od križišča pri hiši številka 48A, do križišča s cesto JP 569493 (pri hiši številka 48), ki vodi proti šoli.

Šola bo za pešce dostopna z južne strani, preko igrišča, zato prosimo, da za prihod otrok v šolo po možnosti uporabite ta dostop.

S strani krožišča bo šola kljub delni zapori ceste dostopna, a so hkrati možne do nekaj minutne popolne zapore zaradi izvajanja del in temu primerna gneča na cesti. Zato prosimo uporabnike te ceste, da po možnosti uporabljajo druge pristope do svojih hiš ali šole.

Delna zapora cest bo zaradi izgradnje novega vodovoda tudi na cestah proti šoli in proti rondoju.

Uporabnike cest prosimo za strpnost in razumevanje, ter za upoštevanje navodil izvajalcev del.

Občinska uprava

Slikovni prikaz poti: Zapora 3. faza

 

(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)