Tvoja šolska torbica ti je bila pred letom ali dvema nadvse všeč, sedaj pa se ti zdi, da je čas za menjavo. Sicer je še čisto dobra, skoraj nova, ampak … Lahko jo podariš ali zamenjaš!

 

Letos prvič organiziramo izmenjavo šolskih torbic z željo, da postane tradicionalna. Spodbujamo kroženje in menjavo uporabnih stvari, trajnostno naravnanost in manjše obremenjevanje okolja. Kar je enemu odveč, lahko drugi koristno uporabi.

 

Podari ali zamenjal svojo dobro ohranjeno šolsko torbo ali nahrbtnik. Poskrbi, da bo prazna in očiščena – takšna, kot bi jo rad dobil sam.

 

V sredo, 22. 6. 2022, bomo od 13.00 do 17.00 v parku OŠ JANKA MODRA, DOL PRI LJUBLJANI organizirali izmenjevalnico šolskih torb in nahrbtnikov. Posebej toplo vabljeni bodoči prvošolci, ki lahko risbico zamenjate za šolsko torbo, s katero boste odkorakali po učenost.

 

Učenci šolske torbę prinesejo zjutraj pred dvorano in prejmejo bon, s katerim bodo kasneje lahko prevzeli “novo” torbo.

Torbe, ki ne bodo našle lastnika na izmenjevalnici, bodo podarjene eni od humanitarnih organizacij.

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)