Takale je zadeva …

za ples ne snameš ničesar s stene, ne razgrneš ničesar prek mize, ničesar ne iščeš po predalih, ne potrebuješ ne bloka, ne notesa, ne tipkalnega stroja. Samo dvigneš se in se otreseš zadnjega kančka lenobe in – ZAPLEŠEŠ.

(M. Vogelnik, revija Pionir 1975)

 

25. 5. 2021 je preko ZOOM-a potekalo regijsko tekmovanje Šolskega plesnega festivala. Ekipno so učenke 4.-6. razreda matične šole dosegle 1. mesto: Tinkara B. 2. mesto v hip hop-u, Manca V. 1. mesto v popularnem plesu na popularno glasbo in Alja R. 1. mesto v latino plesih).

2. mesto je dosegla POŠ Dolsko (Karin D. je osvojila 1. in Golob M. 2. mesto v latino plesih, Zoja H. pa 4. mesto v popularnem plesu na popularno glasbo).

Ekipno so učenci 7.-9. razreda osvojili 1. mesto: 1. mesto Jerneja V. v hip hop-u, 1. mesto Neja Z. v popularnem plesu na popularno glasbo in 1. mesto Sara M. P. v latino plesih.

Produkcija NEVER, pri kateri je kot asistentka sodelovala lanska devetošolka in uspešna plesalka Anja G., je na tekmovanju prav tako osvojila 1. mesto.

Navkljub čudnim časom še znamo plesati!

(Skupno 659 obiskov, današnjih obiskov 1)