Spoštovani starši!

 

Obveščamo vas, da se bodo učenci od 6. do 9. razreda v šolo vrnili v ponedeljek, 15. 2. 2021.

 

Glede PREVOZA učencev v šolo/domov priporočamo, da za varen prihod v šolo in odhod iz nje v čim večji meri poskrbite starši. Zavedamo se, da vsi tega ne morete zagotoviti, zato bomo organizirali šolski prevoz.

 

Zjutraj bosta organizirani dve vožnji, popoldne pa tri vožnje šolskega avtobusa po ustaljenem voznem redu, ki je objavljen na spletni strani šole.

 

Po potrebi bo zagotovljen tudi prevoz s šolskim kombijem po ustaljenem voznem redu.

 

Učenci bodo na avtobusu morali sedeti diagonalno na vsakem drugem sedežu in uporabljati maske.

 

Glede POUKA vas obveščamo, da bo pouk temeljnih predmetov potekal v matičnih oddelkih v matičnih učilnicah.

 

Na pouk športa učenci počakajo v matičnih učilnicah. Ob spremstvu učiteljev športa bodo učenci odšli v telovadnico ali na zunanje površine, zato učenci poleg športne opreme potrebujejo tudi toplejša oblačila za izvajanje športa zunaj.

 

Pouk tehnike in tehnologije in pouk gospodinjstva bo potekal v matičnih oddelkih v specializiranih učilnicah.

 

Pouk dopolnilnega in dodatnega pouka bo zaradi manjšega števila učencev potekal v heterogenih skupinah ob strogem upoštevanju priporočil NIJZ (medosebna razdalja, maske…) v matični učilnici enega od oddelkov.

 

Pouk obveznih izbirnih predmetov bo, kjer je število učencev 20 ali manj, potekal v heterogenih skupinah ob strogem upoštevanju priporočil NIJZ (medosebna razdalja, maske…).

 

Pri sledečih obveznih izbirnih predmetih bo pouk potekal na daljavo:

 

  1. razred: likovno snovanje 1, nemščina 1, ples , šport za zdravje;
  2. razred: likovno snovanje 2, šport za sprostitev;
  3. razred: likovno snovanje III.

 

Pouk neobveznih izbirnih predmetov računalništva in nemščine v 6. razredu bo potekal na daljavo.

 

Glede PREHRANE vas obveščamo, da bo za učence predmetne stopnje kosilo na voljo od torka, 16. 2. 2021, dalje. Sicer bomo upoštevali, da bo vaš otrok koristil vse obroke prehrane, na katere je bil naročen že pred zaprtjem šole. Če bo to drugače, sporočite vodji prehrane ge. Mojci Tkalec Zoran.

 

Hvala za pomoč in sodelovanje.

(Skupno 453 obiskov, današnjih obiskov 1)