Tekmovanje Bober je namenjeno učencem  od 2. do 9. razreda, ki jih zanima reševanje logičnih nalog z različnih področij. V letošnjem šolskem letu je zaradi epidemije prestavljeno iz sredine novembra 2020 na čas od 1. do 12. marca 2021.

 

O tem, ali bo tekmovanje izvedeno v klasični obliki ali na daljavo, boste obveščeni konec februarja, ko bo tudi bolj jasno, ali bodo učenci v tem terminu v šoli. Na šolskem tekmovanju bodo učenci (tako kot v preteklih letih) dobili priznanja za sodelovanje, učenci, ki bodo dosegli zadostno število točk, pa še bronasto priznanje.

 

V letošnjem šolskem letu državnega tekmovanja zaradi epidemije ne bo.

 

Za vajo pred tekmovanjem lahko učenci rešujejo naloge s preteklih tekmovanj, ki jih najdete na naslovu https://tekmovanja.acm.si/?q=bober/naloge-rešitve. Na tem naslovu najdete tudi knjižice z rešitvami iz preteklih let ter tekmovalne pole za nižje razrede.

 

Učencem želimo uspešno reševanje nalog.

(Skupno 386 obiskov, današnjih obiskov 1)