Kljub razmeram, ki jih doživljamo letos, smo v šoli v pričetku meseca oktobra obeležili teden otroka. V tednu otroka pa vsako leto uradno slovesno sprejmemo prvošolce v šolsko skupnost. Seveda je sprejem letos potekal drugače. Učenci oddelkov 2. do 5. razreda so prvošolce pozdravili na posnetkih, ki so si jih, strnjene v kratek filmček naši šolski novinci ogledali v svojih učilnicah. Razredničarke smo šolarje nato še uradno preizkusile z ugankami in poznavanjem abecede, nato pa so prejeli uradno diplomico.

https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=Z1hRhGSVZageehFKVymEILzq&jwsource=cl

Naši prvčki se vsem starejšim učencem z razredne stopnje zahvaljujejo in vračajo pozdrav s svojimi pesmimi. Tudi te so združene v kratek filmček.

https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=j1MmfljNKCBJImdoahR6xiG4&jwsource=cl

                                                                           Mentorica ŠS – razredna stopnja:

                                                                                                   Andreja Žnidaršič

Videm, 12. 10. 2020

(Skupno 537 obiskov, današnjih obiskov 1)