Že kar nekaj let je minilo od takrat, ko so prvošolci po nekaj mesecih v šoli postali pionirji. Ob tem so obljubili, da bodo prijazni, dobri učenci, pripravljeni pomagati in da bodo spoštovali odrasle in druge učence. S podobno obljubo vsako leto v tednu otroka sprejmemo v Šolsko skupnost učencev zdajšnje prvošolce.

Prireditev, ki jo spremljajo nastopi starejših šolarjev (predstavi se vsak oddelek), je bila v četrtek, 4. 10. 2018, v mali dvorani. Sklenila se je s prihodom vseh učencev prvih razredov, ki so skupaj zapeli pesem Mali modrijan, za darilo pa so prejeli kolebnice – za zdrav duh in zdravo telo!

                                                                                                          Vodja Šolske skupnosti RS

                                                                                                           Andreja Žnidaršič

 

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)