V sredo, 26. 9. 2018, smo učitelji športa izvedli letošnje prvenstvo OŠ Janka Modra v krosu za razredno stopnjo. Kot vsako leto nam je dan pred tekmovanjem na pomoč priskočil hišnik Jože in na travniku g. Marjana Skubija s kosilnico v nekaj centimetrov visoko travo začrtal jasno vidno progo. Da smo bili dobro slišani je s postavitvijo ozvočenja poskrbel naš ˝deček za vse˝, Matjaž Lipovšek. Za osvetlitev je skrbelo čudovito jesensko sonce, za osvežitev hladna senca in svež veter, žejo pa sta gasili učenki predmetne stopnje Nika in Brina, ki sta stregli topel čaj. Učenci sami so z bučnim in razigranim navijanjem poskrbeli za čisto pravo atmosfero športnih tekmovanj.  Skratka pogoji za tekmovanje so bili zelo ugodni.

Naslove prvakov OŠ Janka Modra v krosu za šolsko leto 2018/19 so si pritekli:  Luka JAUŠOVEC, Rubi VEZOVIŠEK (oba 1. razred), Kris KAURIN, Anja MEŠIĆ (2. razred),  Val DROBEŽ, Ela KLINEC (3. razred), Ožbej KUDER, Eva HUŠIĆ (4. razred) ter  Bine ŠPRUK in Ula KUHAR (5.razred).

Aleš Lebar

(Skupno 1.566 obiskov, današnjih obiskov 1)