Mladinski pevski zbor naše šole je, kot je že tradicija, tudi to šolsko leto začel s svojim delom v Piranu na pevskem vikendu. Tja se je v petek, 21. 9. 2018, z zborovodkinjo Bojano Gajšek odpravilo 43 pevk in pevcev.  Ker je bilo vreme še poletno toplo, so izkoristili petek tudi za kopanje, zvečer pa so sprehodili po mestnem jedru in obiskali piransko obzidje, kjer se je odvijal koncert. Najprej so poslušali kitarski duet. Glasbenika sta igrala pop skladbe na klasičen način. Nato je sledil koncert skupine Čompe.

Sobota je bila pevsko najbolj intenzivna, saj so vaje potekale preko celega dne, popoldanski počitek pa so izkoristili še za kratek skok v vodo, saj tudi vreme ni bilo tako slabo, kot je bilo napovedano.  Zvečer je bil v znamenju družabnih iger, sprehoda in obveznega sladoleda.

Nedeljsko dopoldne so pevci zopet preživeli ob notah, po kosilu pa so svoje pevsko znanje pokazali na Tartinijevem trgu, kjer so zapeli prebivalcem in turistom Pirana.

Pevci, pohvaljeni za prizadevno delo in kulturno vedenje!

(Skupno 204 obiskov, današnjih obiskov 1)