Po zelo uspešnem prvem letu projekta Šolski bend smo se na šoli odločili, da sestavimo še kakšen rock bend in pa tudi narodnozabavni ansambel.  K tej interesni dejavnosti se lahko prijavijo vsi učenci od 4. – 9. razreda, ki igrajo inštrument vsaj dve leti ali pa se ukvarjajo s petjem.

Prijave zbiramo na elektronskem naslovu matjaz.lipovsek@guest.arnes.si, v prijavi pa napišite ime in priimek učenca, razred (oddelek), kateri  inštrument igra in koliko let, ter katera zvrst glasbe ga najbolj zanima (rock, metal, narodnozabavna,…).

Prijave zbiramo do nedelje, 30.9.2018, vabljeni pa vsi, ki se radi ukvarjajo s petjem ali pa igrajo inštrument  (električna/akustična/bas kitara,  bobni,  harmonika,  klarinet,  trobenta,  klavir,  violina, flavta, bariton, kontrabas,….).

Matjaž Lipovšek

PS: V primeru prevelikega števila prijav bomo  morali izvesti avdicijo, saj smo deloma omejeni s prostorom, opremo, mentorji  itn.

 

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)