Cilji tekmovanja so širjenje in poglabljanje znanja angleščine, motivacija za nadaljnje poglabljanje znanja angleščine, popularizacija angleščine in njene praktične uporabe, ter medpredmetno povezovanje.  Tekmovanje poteka na šolski in državni ravni. Naloge na šolski ravni bodo vsebinsko vezane na temo »Slovenian Musicians«, za državno raven pa je izbrana tema “Music – Music is life itself. What would the world be without good music? No matter what kind it is. (by Louis Armstrong)”.

Šolsko tekmovanje: 15. 10. 2018 ob 13.00
Državno tekmovanje: 19. 11. 2018 ob 14.00

Tekmovanje iz znanja angleškega jezika je namenjeno učencem 8. razreda, ki jezik nadpovprečno obvladajo in kažejo posebno zanimanje zanj.

Priprave na tekmovanje potekajo v sklopu dodatnega pouka angleščine, v skladu z urnikom.

Mentor: Andrej Ivanović
Dol pri Ljubljani, september 2018

(Skupno 312 obiskov, današnjih obiskov 1)