Tudi letos so skavti skupaj z Občino Dol pri Ljubljani in OŠ Janka Modra organizirali  prireditev Dvigni rit, bodi fit! Prireditev je potekala v soboto, 12. maja 2018, pri OŠ Janka Modra Dol pri Ljubljani. Tako kot vsako leto doslej, so tudi letos skavti v sodelovanju z lokalnimi športnimi društvi in aktivi žena pripravili veliko zanimivih delavnic, manjkal pa ni tudi dobrodelni tek.

Program je popestril tudi nastop šolskega benda, prvič pa so se posebej za to priložnost (in morda še kakšno) zbrali tudi starši in učitelji, si izbrali ime “Zloglasni” ter odigrali nekaj znanih skladb.

Video utrinke  (s tonske vaje)  in fotografije si lahko ogledate na spodnjih povezavah.

 Zloglasni1    Zloglasni2     Zloglasni3      ROCK ‘N’ DOL1     ROCK ‘N’ DOL2     ROCK ‘N’ DOL3

(Skupno 303 obiskov, današnjih obiskov 1)