Učenci in učiteljici PŠ SENOŽETI,  ter  KUD-a  Antona Mehleta smo, kot je to že tradicija, 29. marca 2018, pripravili kulturno prireditev.  V polni dvorani Gasilskega doma Senožeti, so otroci prisrčno nastopali pred starši, sorodniki in vaščani.

Na začetku so učenci  zaigrali pravljico MEDVED IŠČE PESTUNJO, ki je opozorila na to, da je vzgoja in skrb za otroke zahtevna naloga.  Sledile so recitacije, pesmice in lepe želje za mame, žene in dekleta.

Zadnji del slovesnosti  je govoril o pomladi, ljubezni do doma, do domačega kraja in o prazniku naše Občine Dol pri Ljubljani. Deklamacije nastopajočih so se prepletale s pesmijo in glasbo.

Učiteljici, ki sva s štirinajstimi učenci, pripravili to štirideset minutno predstavo, sva bili ponosni na vse učence naše šole, saj so se s svojim nastopom res izkazali!

Zapisala: Lilijana Meden – Fuchs

(Skupno 341 obiskov, današnjih obiskov 1)