V soboto, 2.12.2017, bo na OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani delovni dan, ko je obvezna prisotnost vseh učencev in učiteljev (nadomeščamo petek, 9.2.2018). Prisotnost ni obvezna za učence 9. razreda.

Dopoldan bo potekal pouk, med 12.00 in 14.00 uro pa ste starši in učenci vabljeni na praznični s´menj.  Natančna navodila o poteku dneva bodo učenci prejeli v prihodnjih dneh.

Že šesto leto zapored organiziramo PRAZNIČNI S´MENJ, ki je navdušil že mnogo obiskovalcev. Naš namen je zbrati čim več sredstev, ki jih namenimo šolskemu skladu in s tem skušamo omiliti stiske otrok iz socialno ogroženih družin. Vsako leto šolski sklad oplemenitimo za nekaj tisoč evrov. Da se izognemo gneči, smo letos sejemski prostor razširili v prenovljeno šolsko telovadnico.  Prijazno Vas vabimo, da se nam pridružite. Veselimo se vašega obiska in prispevka.

 

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)