Park Tivoli je letošnjo jesensko izvedbo prvenstva osnovnih šol Ljubljane gostil v torek, 17.10. Naši učenci, še posebno učenke, so OŠ Janka Modra zopet povzdignile med najbolj uspešne šole. V skupini A so učenke ekipno osvojile prvo mesto. Pritekle so si dve od treh dvojnih zmag in zanesljivo ekipno zmago v svojih kategorijah. Po rezultatih so najbolj izstopali prvošolci, saj so odnesli obe zlati medalji in še eno srebrno. Pri deklicah je zmagala Anja Mešić, pred Lono Mihačič, Kris Kaurin pa je bil najhitrejši med dečki 1. razreda. Drugo dvojno zmago sta  pritekla Bine Špruk in Val Petrovski (4. razred). V isti starostni skupini je pri deklicah tretje mesto osvojila Ula Kuhar. Dvojne zmage sta se veselili še Klara Bokal in Sara Gradišek med najstarejšimi učenkami. Nasprotno temu podvigu smo pri učencih 9. razreda doživeli edino razočaranje, ki je moški del ekipe potisnil na skupno  skromno 6. mesto. Na oder za zmagovalce se je povzpel še Žiga Pirc, ki si je med dečki 3. razreda pritekel 2. mesto.

Popolni rezultati so objavljeni na spletni strani:

REZULTATI

Tekst: Aleš Lebar

Foto: Igor Mihačič

(Skupno 899 obiskov, današnjih obiskov 1)