PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Pečan  Gregor gregor.pecan@guest.arnes.si ravnatelj
Klander Merc  Janja janja.klander@guest.arnes.si pomočnica ravnatelja
Miša Stržinar pomocnica.ravnatelja-osjm@os-jmdol.si pomočnica ravnatelja
Lupše  Metka osjm.dol@guest.arnes.si tajnik VIZ
Bahč  Tomaž tomaz.bahc@os-jmdol.si računalnikar organizator informacijski dejavnosti
Bat  Mojca mojca.bat@siol.net
Bevc  Milva milva.bevc@guest.arnes.si
Bokalič  Mira mira.bokalic@guest.arnes.si
Cerar  Maja maja242@gmail.com svetovalna služba vrtec
Cvelbar  Tatjana tatjana.cvelbar@guest.arnes.si
Debeljak  Špela spelon.debeljak@gmail.com svetovalna služba šole
Dolinar  Lidija lidija.prasnikar@gmail.com
Dukarič  Darja darja.dukaric@guest.arnes.si
Fricelj Nina nina.fricelj@os-jmdol.si
Grčar  Mateja mateja.grcar1@guest.arnes.si
Grčar  Saša sasa.grcar@guest.arnes.si
Grgasović  Rok rok.grgasovic@gmail.com
Grofelnik  Marjeta marjeta.grofelnik@guest.arnes.si
Gruden  Mojca mojca.gruden@guest.arnes.si
Hudi  Karmen karmenjuvan@gmail.com
Ivanovič  Andrej andrej42@gmail.com
Kocjan Nina nina.kocjan@gmail.com
Koščak  Veronika veronika.koscak@guest.arnes.si
Križnik Eva eva.kriznik@os-jmdol.si
Kržišnik Ficko Ksenija ksenija.krzisnik@guest.arnes.si
Kuhar  Deja deja.kuhar@gmail.com
Lebar  Aleš lebarmeister@gmail.com
Leben Tamara tamara.lasic@gmail.com
Lovše Pepelnak  Nataša natasa.lovse@siol.net
Majdič  Tatjana tatjana.majdic@guest.arnes.si
Malavašič  Ana ana.malavasic@gmail.com
Malec  Maja maja_malec@yahoo.com
Markovič  Katarina katarina1.markovic@gmail.com
Marter  Jožica jozica.marter@gmail.com
Maver  Simona simona.maver1@gmail.com
Meden Fuchs  Lilijana lilijana.meden@guest.arnes.si
Miklavc  Zvonka zvonka.miklavc@gmail.com
Moder Urbanč  Darja darja.moder-urbanc@guest.arnes.si
Peklaj Zibelnik  Andreja andrika.z@gmail.com
Pirc Tadeja tadeja.pirc@guest.arnes.si
Pivk  Marinka marinka.pivk1@guest.arnes.si
Polanec  Nataša natasa.polanec@gmail.com
Primc Nejc nejc12.primc@gmail.com
Pugelj Tina tina.pugelj@guest.arnes.si
Rabič Tina tina.rabic1@gmail.com
Razpotnik Špela spela.razpotnik@guest.arnes.si/a>
Rebolj  Vesna vesna.rebolj007@gmail.com
Romih Urška u.romih@gmail.com
Setnikar Saša sasa.setnikar1@guest.arnes.si
Skubic  Barbara barbara.skubic@guest.arnes.si
Slabanja Robert robert.slabanja@guest.arnes.si
Starovasnik Tamara tamarastarovasnik@gmail.com
Sušnik  Simona simona.susnik1@gmail.com
Šimonka Ajda ajda.horvat@gmail.com
Šincek Tatijana tanja.sincek@gmail.com
Šinkovec Tjaša proftjasasinkovec@gmail.com
Števančec Danica danicastev@gmail.com
Tabor Leon leontabor@gmail.com
Tisaj Elizabeta elizabeta.tisaj@t-2.si
Tkalec Zoran Mojca mojca.tkalec-zoran@guest.arnes.si vodja prehrane
Toplišek Kaja kaja.toplisek@gmail.com
Tratnik Luka lukatra@gmail.com
Tušar Anamarija anamarija.tusar@gmail.com
Valenčak Mojca mojca85.valencak@gmail.com
Vidic Manca manca.vidic92@gmail.com
Vintar Andreja andrejavintar81@gmail.com
Vrhovec Romana romana.vrhovec@gmail.com
Vukanac Daša dasa.vukanac@gmail.com
White Robert robertwhiteslovenia@gmail.com
Zabret Janja j.zabre@gmail.com
Zalaznik Ana ana.klemencic@gmail.com
Zapušek Alenka alenka.semen@gmail.com
Zemljič Maša m.zemljic1@gmail.com svetovalna služba – subvencije
Zorman Tina zorman.tina@gmail.com
Zupan Tit tit.zupan@gmail.com
Žagar Ajda zagar.ajda@hotmail.com
Železnik Boštjan bostjan.zeleznik@guest.arnes.si
Žerovec Teja tejazerovec@gmail.com
Žerovnik Dagmar dagmar.prijatelj@gmail.com
Žibert Marjeta marjetkazibert@gmail.com
Žižek Špela spelazizek@gmail.com
Žnidaršič Andreja andreja_znidarsic@yahoo.com

 

(Skupno 7.507 obiskov, današnjih obiskov 2)