Letos smo ponovno oživili projekt bralni nahrbtnik. Kot šolska knjižničarka spremljam učence vse od vstopa v šolo pa tja do konca devetletke. Z njimi delim prve potepe v svet pravljic, kasneje pa jih skupaj z njihovimi  učiteljicami učim tudi uporabnega znanja. Ob vsem tem pa  ugotavljam, da se kljub vsemu, zanimanje za knjigo z odraščanjem manjša. Zato sem se odločila, da poskusim pri učencih spodbuditi zanimanje za knjigo in branje in jim pokazati pomen le – tega. Tako bomo letos v 4. in 5. razredu zopet začeli z bralnim projektom, ki smo ga poimenovali BRALNI NAHRBTNIK.

V nahrbtnik, ki je bil kupljen prav za ta namen, smo položili nekaj izbrane literature za vsakega družinskega člana. Nahrbtnik daje družini možnost skupnega preživljanja prostega čas ob knjigah in branju ter potepanju in raznih dejavnostih, ki nam jih ponujajo knjige.

(Skupno 390 obiskov, današnjih obiskov 1)