Tudi tretji dan doživljanja TŽVN je za sedmošolce bil zelo razgiban in pester.

Razdeljeni so bili v štiri skupine, ki so se zarotirale po dejavnostih. Tako je danes prva skupina s kolesi odkrivala lepote levega brega reke Soče, druga skupina je preiskovala živež v Tolminki, tretja skupina je občudovala lepote najnižjega dela Triglavskega narodnega parka in četrta skupina se je orientirala po okoliških gozdovih.

Koliko živih organizmov je že ob brežinah čistih rek.

Občudovali so lepote čiste reke.

S kanuji so se vozili po zajezenem delu reke Soče v bližini Tolmina.

Zvečer so učenci v različnih igrah preizkusili svoje spretnosti.

Kako smo se vozili s kolesi in kanuji ter v popoldanskem času obiskali Tolminski muzej, spoznavali čudoviti svet rastlin in žavali, se učili nordijske hoje in obiskali ostanke bližnjega gradu in se zvečer zabavali si lahko ogledate v spodnji diaprojekciji.

 

1. DAN [09. 10. 2017]
2. DAN [10. 10. 2017]

(Skupno 813 obiskov, današnjih obiskov 1)