19. januarja 2017 se je v dvorani Javnega zavoda Šport Ljubljana zaključilo predtekmovanje dvoranskega prvenstva v atletiki. Zadnji dan so se srečali in med seboj pomerili predstavniki 13 osnovnih šol skupine D, kamor je bila razporejena tudi OŠ Janka Modra. Njenih 45 reprezentantov je doseglo nekaj odličnih posameznih uvrstitev, finalni nastop, ki bo 1. februarja, pa si je prislužilo kar 11 učencev in učenk.

Na tokratnem nastopu je z 2. mestom najboljšo uvrstitev dosegel Lovro Žle, v skoku v daljino, med mlajšimi učenci. Na odru za zmagovalce mu je družbo delal še Matic Ferdin. Prav tako si je 3. mesto priskakala Jerneja Vejnović med najmlajšimi učenkami, med starejšimi učenkami pa si je Sara Gradišek izborila  3. mesto v teku na 60 m.

Ekipno so se najbolje odrezali mlajši učenci. Osvojili so 2. mesto, le mesto nižje so tekmovanje končale najmlajše učenke.

Aleš Lebar

(Skupno 383 obiskov, današnjih obiskov 1)