Učenci in učitelji PŠ Dolsko smo se pridružili projektu SIMBIOZA GIBA, ki je potekal od 10. do 16. oktobra 2016. V torek nas je obsijalo sonce in skupaj s starši in starimi starši smo odšli na pohod proti Kamnici. Začeli smo na šolski ploščadi, kjer smo se ogreli in  nato odšli mimo trgovine skozi gozd proti Sv. Heleni ter nazaj k šoli. Med pohodom smo naredili dihalne vaje in raztezne vaje v parih. Pohod je minil hitro in v sproščenem vzdušju, saj se nam je pridružilo 38 babic in dedkov.

V petek pa smo še pred dežjem izvedli športne igre na ploščadi za šolo. Na petih postajah smo tekmovali v Račji hoji s črvi, Klicanju številk, Žogariji, Kraji repkov in igri Križ-kraž.

Predvsem pohod je bil dedkom in babicam v veliko veselje in so si zaželeli, da bi se še kdaj lahko srečali s svojimi vnuki tudi v šoli.

Učiteljice in učitelji PŠ Dolsko

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)