Tudi letošnje leto bomo po šoli mlade navdihovali z vrednotami prostovoljstva. Preteklo leto smo namreč obnovili naziv Junaki našega časa. Tudi letošnje leto želimo ostati junaki, zato učence od sedmega do devetega razreda vabimo, da tudi to leto pomagate drugim kot bralni prijatelji ali pomočniki nalog v podaljšanem bivanju. Kljub velikemu številu prostovoljcev v preteklem letu je vsako leto še več tistih učencev, ki bi želeli pomoči starejšega učenca.

Če je v tebi želja, da narediš prostovoljno po pouku še kakšno dobro delo na šoli, se nam pridruži na uvodnem sestanku v četrtek, 13. 10. 2016, ob 13.50 (8. šolsko uro) v učilnico MAT2. Na ta sestanek pridite tako »stari« kot bodoči prostovoljci. Na tem srečanju se bomo pogovorili, kaj lahko naredite za druge na šoli, hkrati pa boste povedali, kaj bi želeli za letošnje leto, če že imate idejo. To leto se bomo med drugimi spoznavali tudi z učenci Osnovne šole s prilagojenim programom Roje in si morda na koncu prislužili še krajši nagradni izlet. J

Upava, da se vidimo v čim večjem številu!

Mentorici: Mojca Bohinc in Tanja Šraj

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)