V juniju smo skupaj s prostovoljci organizirali sedaj že tradicionalno peto zaključno druženje. Prostovoljci so ob podpori mentoric pripravili zabavne štafetne igre. Pokali so baloni, preizkušali smo usklajenost učencev ter prostovoljcev in delali na medsebojnem zaupanju. Delili smo si vtise in preko plakata spoznali mnoge prijetne trenutke, ki so jih skupaj doživljali učenci in prostovoljci. Odločili smo se, da bomo tudi prihodnje leto nadaljevali s pomočjo, tako pri branju kot tudi pri domačih nalogah v podaljšanem bivanju. Še nekateri mlajši učenci komaj čakajo, da pridejo v sedmi razred, da bodo lahko tudi sami postali prostovoljci. Ugotovili smo, da se dober zgled starejših učencev hitro širi med mlajše, zato se veseliva novih prostovoljcev.

Mentorici: Mojca Bohinc in Tanja Šraj

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)