Letošnja športnik in športnica šole sta postala Jaka Zupan (8.c) in Maša Šega (9.a).

Jaka Zupan se je v iztekajočem se šolskem letu izkazal predvsem na atletskih tekmovanjih. Dvakrat je zmagal na prvenstvu v krosu. Najboljši je bil tudi na spomladanskem atletskem pokalu v teku na 1000m, v isti disciplini je na finalu atletskega prvenstva osnovnih šol Ljubljane osvojil 3. mesto.

Maša Šega je prav tako sodelovala na atletskih tekmovanjih, vidnejše rezultate pa je dosegla v  plesu. Na področnem tekmovanju je bila najboljša med posameznicami, 2. mesto je zasedla v plesnih parih, tako v standardnih kot tudi latinskoameriških plesih. Na državnem prvenstvu je ekipno osvojila 2. mesto, poleg tega se ji je uspelo uvrstiti v finale plesnih parov, v obeh disciplinah.

Obema iskrene čestitke in veliko novih uspehov!

Učitelji športa

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)