Naši učenci so letos zopet pridno brali in si tako prislužili nagrado. Ogledali so si predstavo »Prava kraljična«, ki so nam jo pripravile vzgojiteljice našega vrtca. Ker imamo toliko bralcev, smo dvorano  KD Dolsko kar dvakrat napolnili do zadnjega kotička. Zelo smo uživali v igri in na koncu prišli do spoznanja, da še kako držo rek: »Povsod je lepo, doma je najlepše.«

 Naj se še malo pohvalimo. Od 1. – 5. razred je letos osvojilo:

bralno značko kar 342 bralcev,

bralne iskrice 252 bralcev in

EKO bralno značko 216 mladih bralcev.

Hvala vsem mentorjem branja in staršem, da učence oz. svoje otroke tako vztrajno spodbujate k branju. Hvala tudi našim vzgojiteljicam, ki nas že nekaj let razveseljujejo s svojimi izvirnimi idejami in dovršeno igro.

 Andreja Peklaj Zibelnik, koordinatorica BZ

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)