V torek, 22. marca 2016, smo, tako kot vsako leto, v dvorani Gasilskega doma Senožeti, nastopali pred ponosnimi starši in sorodniki. Z recitacijami, pesmimi in plesom smo tokrat mi »pocrkljali» naše mamice, babice, tete, očke in dedke, spomnili smo se obletnice rojstva našega veljaka Jurija Vege ter pozdravili pomlad. Obenem smo ob tem dogodku pripravili novo razstavo mladega umetnika, učenca četrtega razreda naše šole – Hana Verbiča. Han, čestitke in tako uspešno ustvarjaj še naprej!

Učiteljice smo bile ponosne na vse učence naše šole, saj so se s svojim nastopom res izkazali!

                                                                                                                                   Učiteljice PŠ Senožeti

Fotografije A. Verbič

(Skupno 433 obiskov, današnjih obiskov 1)