Letošnje prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v dvoranski atletiki se je razpletlo 26.1.2016. Na finalu je imelo pravico nastopa sedem učencev OŠ Janka Modra, zaradi bolezni pa je moral eden udeležbo odpovedati.
Od preostale šesterice se je trem uspelo prebiti med deset najboljših. Sara Gradišek (7.a) se je v skoku v daljino uvrstila celo na stopničke, bila je tretja, Robert Dolinšek (9.a) je v teku na 60 metrov osvojil sedmo mesto, deseta pa je bila Klara Bokal (7.b), skok v višino.
Po slovesni razglasitvi najboljših tekmovalcev smo se odpravili proti šoli, a smo morali najprej odpraviti eno tehnično težavo. Šolskemu kombiju je namreč pošla moč akumulatorja. Složno in vedro smo se lotili problema in v stilu znamenite jamajške posadke v bobu kombi zagnali s porivanjem. Priprave na naslednja atletska tekmovanja so se torej že začele…

REZULTATI

Aleš Lebar

(Skupno 616 obiskov, današnjih obiskov 1)