Prvo atletsko tekmovanje v novem koledarskem letu se je odvilo 14. januarja, tradicionalno v dvorani Javnega zavoda Šport Ljubljana. Šestinštirideset predstavnikov OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, je doseglo štiri uvrstitve na zmagovalni oder.

Povsem na vrh se je z odličnim tekom na 60 metrov zavihtel Robert Dolinšek (9. A). V isti disciplini se je v svoji kategoriji drugega mesta veselil Lan Klinec (4. A). Prav tako se je na drugo stopničko povzpela oz. skočila Sara Gradišek (7. A), v disciplini skok v daljino. V skoku v višino pa je Klara Bokal (7.B) zasedla tretje mesto.

Omenjena četverica se je seveda uvrstila na finale prvenstva osnovnih šol Ljubljane v dvoranski atletiki, 26. januarja. Takrat bodo našo šolo zastopali še Nik Flajs in Lovro Žle v skoku v daljino ter  Mark Podlipnik v teku na 60 metrov.

Aleš Lebar

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)