Tudi letošnje leto bo na šoli potekal krožek prostovoljstva. Vse, ki radi pomagate drugim, vabiva na informativni sestanek, ki bo v torek, 10.11.2015, s pričetkom ob

–         7.10 za tiste, ki začnete pouk ob 7.30

–         ter ob 7.30 za tiste, ki nimate pouka prvo uro.

 Dobimo se v učilnici MAT 2. Na srečanju boste podrobneje izvedeli, katere oblike prostovoljstva bomo letos izvajali na naši šoli v okviru krožka in kako bodo te dejavnosti potekale. Na podlagi te predstavitve se boste odločili, ali želite sodelovati in se boste po razmisleku lahko s prijavnico prijavili h krožku. Na srečanje vabljeni tudi vsi tisti, ki ste lansko leto že začeli s prostovoljstvom in ga želite letos nadaljevati.

 Če se kdo na omenjene ure ne more udeležiti srečanja, naj se med glavnim odmorom oglasi pri psihologinji.

 Kdor še ne ve, prostovoljstvo je dejavnost, ko v svojem prostem času deliš dobro voljo, pomoč in znanje drugim, ki to potrebujejo.

Vabljeni!

 ojca Bohinc in Tanja Šraj

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)