Spoštovani starši!

Zaradi napovedanega močnega sneženja obstaja bojazen, da šolski minibus in kombi ne bosta zmogla varno izvajati voženj zlasti iz višjih predelov občine. Zato vas naprošamo, da svoje otroke pripeljete v šolo sami, v kolikor pa razmere niti tega ne bodo dopuščale, naj ostanejo otroci doma.

Prav tako je možno, da bodo na cestah otežene razmere, kar bi utegnilo povzročati daljše zamude šolskega avtobusa, zato priporočamo, da tudi te otroke pripeljete v šolo starši, v kolikor se mimo šole vozite v službo.

Otroci naj bodo topleje oblečeni, ker obstaja tudi možnost izpadov elektrike. Na vsak način bomo skušali izvesti pouk in vse spremljajoče aktivnosti kar najbolj nemoteno.

Prosimo za razumevanje!

Gregor PEČAN, u.d.i.e. (Ravnatelj OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani)

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)