Štiri zlate medalje za predstavnike OŠ Janka Modra

Zaradi slabega vremena se je letošnja izvedba jesenskega krosa osnovnih šol Ljubljane zamaknila globoko v jesen. Najboljši tekači in tekačice so se tako za odličja območnega tekmovanja pomerili šele 4. novembra. Tudi za prvi torek po jesenskih počitnicah je bila vremenska napoved nezanesljiva, a je organizator, Mestna občina Ljubljana, vztrajal pri nadomestnem terminu. Tveganje se je izplačalo… Tekače je spremljalo prijetno hladno vreme, toploto in sončne žarke so bolj pogrešali le navijači in ostali navzoči.
Znova se lahko pohvalimo z zelo uspešnim nastopom naših učencev in učenk. Uvrstitev na zmagovalni oder sicer nismo našteli toliko kot ob najuspešnejših nastopih, so bile pa zato od petih osvojenih medalj kar štiri zlate. Naslove prvaka so si v svojih kategorijah pritekli Tian Matijevič Bezjak (2.b), Lovro Žle (5.a), Jan Plevel (7.c) in Robert Dolinšek (8.a). Bronasto medaljo je osvojila Ula Kuhar (1.c). Poleg omenjenim udeležencem je uvrstitev med najhitrejših deset uspela še trinajstim našim učencem oz. učenkam, zato sta vrhunski tudi ekipni uvrstitvi. V skupini 26 osnovnih šol so učenke osvojile prvo mesto, učenci pa drugo. Iskreno čestitamo!

POPOLNI REZULTATI

Učitelji športa

(Skupno 343 obiskov, današnjih obiskov 1)