Govorilne ure bodo potekale od 16.30 do 18.00 po razporedu:

MŠ Janka Modra PŠ Dolsko PŠ Senožeti
drugi torek v mesecu drugi ponedeljek v mesecu prvi četrtek v mesecu

 

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

 

Učitelji DSP/ISP

 

Priimek in ime DAN URA PROSTOR
CERAR Maja torek 10.15- 11.00 pisarna SS, vrtec
FILO ŠULIGOJ Melita četrtek 9.10-9.55 zbornica PS
GRČAR Mateja petek 11.05-11.50 zbornica RS
KRAMAR Tjaša torek 11.05-11.50 zbornica RS
KRŽIŠNIK FICKO Ksenija ponedeljek 9.10-9.55 zbornica RS
KUHAR Deja sreda 9.05-9.55 kabinet DSP1
NOVAK Sabina sreda 11.05-11.50 zbornica PS
PRUDO Mia ponedeljek 9.10-9.55 kabinet gospodinjstva
TURNŠEK Katarina sreda 11.05-11.50 zbornica RS

 

Učitelji razredne stopnje MŠ Dol

 

Priimek in ime DAN URA PROSTOR
FERLAN Mateja četrtek 11.05-11.50 zbornica RS
GROM Ida petek 10.15-11.00 zbornica RS
GRUDEN Mojca torek 10.15-11.00 strokovna knjiž.
HAJZERI Metka sreda 11.05-11.50 zbornica RS
HUDI Karmen sreda  9.10-9.55 zbornica RS
JUVAN Urška četrtek 11.05- 11.55 zbornica RS
KOCJAN Nina torek 10.15-11.00 zbornica RS
LEBEN Tamara torek 8.20-9.05 zbornica RS
MALEC Maja sreda 10.15-11.00 zbornica RS
NOVAK Tina      
PIVK Marinka sreda 8.20-9.05 zbornica RS
PUGELJ Tina torek 9.10-9.55 zbornica RS
REBOLJ Vesna ponedeljek 10.15-11.00 zbornica RS
ROMIH Urška četrtek 11.05-11.50 zbornica RS
SETNIKAR Saša ponedeljek 8.20-9.05 zbornica RS
ŠIMONKA Ajda četrtek 11.05-11.50 zbornica RS
TISAJ Elizabeta torek 8.20-9.05 zbornica RS
ZALAZNIK Ana torek 9.10-9.55 zbornica RS
ŽEROVEC Teja četrtek 9.10-9.55 zbornica RS
ŽNIDARŠIČ Andreja torek 11.05-11.50 zbornica RS

 

Učitelji predmetne stopnje MŠ Dol

 

Priimek in ime DAN URA PROSTOR
CVELBAR Tatjana torek 9.10-9.55 kabinet NAR
DUKARIČ Darja ponedeljek 9.10-9.35 šolska knjižnica
GRGASOVIĆ Rok petek 10.15-11.00 kabinet gum/gos
KOŠČAK Veronika ponedeljek 11.05-11.55 kabinet NAR
KLAŠNJA Dijana torek 9.10-9.55 kabinet zgo
KLEMEN Jernej četrtek 11.55-12.40 kabinet zgo, geo, mat
LEBAR Aleš četrtek 09.10 – 09.55 kabinet ŠPO
LONČARIČ Aleš ponedeljek 8.20 – 9:05 Zbornica RS
LOVŠE PEPELNAK Nataša četrtek 11.05-11.50 kabinet športa
MAJDIČ Tatjana petek 8.20-9.05 kabinet MAT-ZGO-GEO
MALAVAŠIČ Ana četrtek 10.15-11.00 kabinet MAT-ZGO-GEO
MARKOVIČ Katarina torek 11.05-11.50 kabinet MAT-ZGO-GEO
MARTER Jožica sreda 9.10-9.55 kabinet MAT-ZGO-GEO
PEKLAJ ZIBELNIK Andreja sreda 7.30-8.15 strokovna knjiž.
POLANEC Nataša torek 11.05-11.50 kabinet slj-tja
SELIŠKAR Anja ponedeljek 10.15-11.00 kabinet gos
SLABANJA Robert ponedeljek  10.15-11.00 kabinet športa
STARE Jana četrtek 11.05-11.50 kabinet slj-tja
ŠTEVANČEC Danica sreda 9.10-9.55 kabinet slj-tja
TKALEC ZORAN Mojca torek 9.10-9.55 kabinet gos
TRATNIK Luka četrtek 9.10-9.55 kabinet slj-tja
VRHOVEC Romana četrtek 11.55- 12.40 kabinet NAR
ZABRET Janja sreda 10.15-11.00 kabinet slj-tja
ZORMAN Darja petek 10.15-11.00 kabinet slj-tja
ZUPAN Tit torek 10.15 – 11.00 kabinet športa
ŽAGAR Ajda ponedeljek 8:20 – 9:05 kabinet MAT-ZGO-GEO
ŽELEZNIK Boštjan torek 9.10-9.55 kabinet bio

 

Učitelji PŠ Dolsko

 

Priimek in ime DAN URA PROSTOR
DOLINAR Lidija sreda 8.20-9.05 knjižnica Dolsko
GROFELNIK Marjeta četrtek 7.30 – 8.15 knjižnica Dolsko
MAVER Simona sreda 11.05-11.50 knjižnica Dolsko
PIRC Tadeja torek 8.20-9.05 pisarna vodje šole Dolsko
TABOR Leon ponedeljek 9:10-9:55 knjižnica Dolsko
TOPLIŠEK Kaja torek 8.20-9.05 pisarna vodje šole Dolsko
VIDIC Manca četrtek 11.05–11.50 knjižnica Dolsko
ŽIŽEK Špela četrtek 7.30-8.15 pisarna vodje šole Dolsko

 

Učitelji PŠ Senožeti

 

Priimek in ime DAN URA PROSTOR
MEDEN FUCHS Lilijana petek 7.30-8.15 zbornica PŠ Senožeti
SKUBIC Barbara ponedeljek 11.55-12.40 zbornica PŠ Senožeti

 

(Skupno 4.314 obiskov, današnjih obiskov 1)