OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani z oddajanjem šolskih prostorov omogoča izvajanje samostojnih programov tudi  zunanjim ponudnikom, ki svoje programe samostojno in neodvisno vodijo izven časa rednega pouka učencev. Izvenšolske interesene dejavnosti se na šoli izvajajo po preteku uradnega poslovnega časa šole oz. po urniku zunanjih neodvisnih izvajalcev programov. Za vse informacije glede izvajanja in urnikov se starši obrnejo izključno na dotičnega izvajalca posameznega programa. Zunanjim izvajalcem prostore nudimo brezplačno, zato morajo dejavnosti biti cenejše kot sicer.

Za kvaliteto ali morebitne odsotnosti vodij interesnih dejavnosti šola ne prevzema odgovornosti.

[ddownload id=”4556″ style=”link” text=”MŠ Dol ZUNANJI”]

[ddownload id=”4557″ style=”link” text=”MŠ Dolsko ZUNANJI”]

[ddownload id=”4558″ style=”link” text=”MŠ Senožeti ZUNANJI”]

[ddownload id=”4593″ style=”link” text=”Termini interesnih dejavnosti za Dol”]