Spoštovani starši in otroci!

Glasbena šola Emil Adamič vas vabi k vpisu za šolsko leto 2020/21. GŠ Emil Adamič je zasebna glasbena šola v katero je vpisanih preko 470 učencev, od tega okoli 30 učencev tudi v Dolu pri Ljubljani. Tukaj uspešno deluje že drugo leto, pouk pa poteka v prostorih OŠ Janka Modra v popoldanskem času. Trenutno na enoti v Dolu poteka pouk klavirja, violine, flavte, kitare in trobil ob zadostnem številu pa se lahko odpre še oddelek tolkal in pihal.

Vse, tako otroke kot odrasle, ki vas zanima glasba, zato vabimo, da se vpišete v glasbeno šolo.

Sprejemni preizkusi ter vpis v Glasbeno šolo Emil Adamič bodo potekali v četrtek, 11. junija ob 18. uri bodo v prostorih OŠ Dol pri Ljubljani.

Za vpis v glasbeno pripravnico sprejemni preizkusi niso potrebni. K vpisu vabimo otroke zadnjega leta vrtca ter prve triade. Seveda pa se v glasbeno šolo lahko vpišejo vsi, tudi odrasli. Več informacij o GŠ Emil Adamič lahko dobite na spletni strani https://www.gs-emiladamic.si.

(Skupno 1.551 obiskov, današnjih obiskov 1)