Naš izlet v Minimundus, razgledni stolp Pyramidenkogel in center mesta Celovec je bil za nas nepozabna izkušnja. Povzpeli smo se na razgledni stolp Pyramidenkogel, kjer nas je osupnil dih jemajoč razgled na okoliške gore in jezero. Pogled je bil čudovit, zato smo se mnogi fotografirali za spomin. Ob prihodu v Minimundus smo se navdušeno sprehajali med pomanjšanimi različicami svetovnih znamenitosti. Navdušeni smo bili nad podrobnostmi. Nato smo se podali v center mesta Celovec, kjer smo raziskovali zgodovinske stavbe in živahne ulice. Učitelj Jernej nam je razložil vse o videnih znamenitostih.Na poti domov smo se ustavili na zasluženem kosilu in si privoščili sladoled, kar je bil odličen zaključek našega raziskovanja. Na koncu smo se strinjali, da je bil izlet poučen, zabaven in poln lepih doživetij.

(Skupno 200 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: