V sredo, 29.5.2024 smo učitelji podaljšanega bivanja učencem omogočili, da v popoldanskem času obiščejo dogodek Popoldan s Knjižnico Jurij Vega. V atriju knjižnice so nas ob prihodu pričakale knjige, igrače, mize in klopi ter prijazne knjižničarke, ki so za nas pripravile pester program. Po hitri igri izbiranja je bil čas za kviz o Juriju Vegi. Učenci, ki so bili razdeljeni v skupine, so odlično sodelovali in odgovarjali na vprašanja ter se zagotovo naučili kaj novega. Po kvizu so nas knjižničarke pogostile s sokom, sadjem in domače pečenimi dobrotami. Učenci so si napolnili moči za ustvarjalne delavnice: iz lončkov so izdelovali košarice, vezli barvite vzorce, igrali družabne igre, iz kock so gradili gradove in se preizkusili na športnem poligonu. 

Najlepša hvala knjižničarkam iz Knjižnice Jurij Vega za odlično organizacijo! Bilo je zabavno in poučno, učenci so neizmerno uživali. Dogodek so pohvalili tudi starši, ki so ob prihodu po svoje otroke ostali na dogodku in prelistali kakšno knjigo. Učitelji, učenci in starši si želimo, da bi bilo takih dogodkov več, zagotovo pa se ponovno vidimo naslednje leto!

Učitelji podaljšanega bivanja

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: