V petek, 17. 5. 2024 je potekalo šolsko šahovsko prvenstvo.  Šahisti so prikazali res zavzeto igro, tako da je bil turnir zelo zanimiv. Presenečenje je bila že uvodna poteza ga. ravnatelja, preko katere lahko sklepamo, da premore kar nekaj šahovskega znanja. Partije, ki so sledile so bile večinoma zelo izenačene, šahisti pa so odlično izkoriščali čas. Imeli smo kar nekaj dvobojev med sošolci, med družinskimi člani in zelo uspešno premagali tudi kak težek trenutek.

 

Rezultati:

Najmlajši udeleženec

Miha Zdolc

 

Najboljši v kategoriji 1. do 3. razred

1. Miha Zdolc

2. Maj Petrač

3. Luka Knez

 

Najboljši v kategoriji 4. do 6. razred

1. Jan Gasparič

2. Žiga Repek

3. Jakob Čič

 

Najboljši v kategoriji 7. do 9. razred

1. Iva Kampuš

2. Blaž Repek

3. Vid Kampuš

 

Najboljše v kategoriji deklet

1. Iva Kampuš

2. Neja Auersperger Bandalo

3. Marija Dominika Mavrel

 

Čestitke vsem!

Lep šahovski pozdrav

Andrej Kampuš

(Skupno 177 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: