V četrtek, 19. 10. 2023 so se učenci, ki nastopajo v šolski reprezentanci, udeležili nogometnih tekem. Nogometne tekme so potekale pri vrstnikih iz OŠ Poljane. Prav vse tekme so učenci OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani zmagali. Z rezultatom 3:0 so bili boljši od vrstnikov iz OŠ Majde Vrhovnik, z rezultatom 5:2 so bili boljši od OŠ Prežihovega Voranca in z rezultatom 6:4 so bili boljši od OŠ Poljane. Z zmagami so si zagotovili mesto v nadaljnem tekmovanju. Matic Rozman je v treh tekmah dosegel 6 zadetkov, Ožbej Kuder 2 zadetka, Aljoša Bor Bavdek 2 zadetka, Jon Pustotnik 2 zadetka in Žiga Pirc 2 zadetka.

Šolsko reprezentanco so sestavljali:

  • Matic Rozman
  • Aljoša Bor Bavdek
  • Jon Pustotnik
  • Ožbej Kuder
  • Lovro Gradišek
  • Žiga Pirc
  • Aleksej Žerovnik

 

zapisal: Tit Zupan

(Skupno 255 obiskov, današnjih obiskov 1)