VABILO NA RODITELJSKI SESTANEK

ZA STARŠE BODOČIH PRVOŠOLCEV OSNOVNE ŠOLE JANKA MODRA, DOL PRI LJUBLJANI

Spoštovani starši!

Vabimo vas, da se:

• V sredo, 7. 6. 2023, ob 18.00 uri udeležite roditeljskega sestanka, ki bo potekal v jedilnici Osnovne šole Janka Modra.
  • V sredo, 7. 6. 2023, ob 17.00 uri udeležite roditeljskega sestanka, ki bo v telovadnici Podružnične šole Dolsko.
  • V četrtek, 8. 6. 2023, ob 17.00 uri udeležite roditeljskega sestanka, ki bo v učilnici Podružnične šole Senožeti.

Na sestanku se bodo predstavile razredničarke in druge strokovne delavke bodočih prvošolcev, pozdravili pa vas bodo tudi predstavniki vodstva šole.

Predstavili vam bomo način organizacije in dela v 1. razredu ter posredovali informacije o jutranjem varstvu, podaljšanem bivanju, o šolskih potrebščinah in šolski prehrani, vključno s prijavnicami za malico/kosilo v šolskem letu 2023/24.

Veselimo se vaše udeležbe in srečanja z vami.

Ravnatelj: Gregor Pečan

Povezava do vabila za roditeljski sestanek v OŠ Janka Modra Dol.

Povezava do vabila za roditeljski sestanek v podružnični šoli Dolsko.

Povezava do vabila za roditeljski sestanek v podružnični šoli Senožeti.

Oznake: