Spoštovani starši (in učitelji)!

V torek 9.5.2023 ob 18.00 – 19.15 (mala telovadnica) bo predavanje za starše, in sicer z naslovom RADOSTI IN PASTI NOVE TEHNOLOGIJE, ki ga bo izvajal psihoterapevt Miha Kramli.

Miha Kramli je psihoterapevt, strokovnjak za kemične in nekemične odvisnosti, predvsem za odvisnosti od novih tehnologij, kot so mobilni telefoni, internet, računalniške igre.

Na predavanju bomo spoznali, da vse več ljudi bolj zanima to, kar se dogaja na spletu, kot pa resnični svet, ki jih obkroža. Panični napadi, ko se ne morejo povezati na splet, so postali realnost. Zaradi internetnih vsebin mnogi zanemarjajo tudi socialne stike.

Kako na otroke in mladostnike vplivajo pametni telefoni, tablični računalniki, socialna omrežja in računalniške igrice? Kako se rešiti iz tega začaranega kroga? Vabljeni starši, vzgojitelji, učitelji, vsi, ki vam je mar.

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: ,