v TOREK, 11.10.2022 ob 18.00

Mala telovadnica OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani

V predavanju boste izvedeli:

  • osnovne značilnosti najstnika in najstniškega obdobja
  • kaj v tem času najbolj potrebuje od staršev
  • kako pristopati k najstniku – kaj deluje in kaj ne
  • kako postavimo meje
  • kako ga spodbudimo, da začne sam reševati probleme

Predavanje bo vodila Nada Zupančič, zakonska in družinska terapevtka ter imago facilitatorka. V zadnjem času vodi mentorska srečanja za starše in mame najstnikov, predava in tudi terapevsko osebno spremlja starše najstnikov.

Za njo je 11 let dela med mladimi v Zavodu sv. Stanislava. Pri svojem delu izhaja tako iz strokovnih in praktičnih spoznanj ter lastnih izkušenj, saj je tudi sama mama trem odraščajočim otrokom. Je članica Društva za karierno orientacijo Slovenije in Slovenskega društva za Imago terapijo.

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)