Na OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, smo se učenci 4. c razreda z učiteljico Matejo Grčar v okviru projekta Spodbujamo prijateljstvo pogovarjali o tej temi. Izžrebali smo skrivnega prijatelja in mu 14 dni namenjali lepa dejanja, misli in različna darilca. Drug do drugega smo bili prijazni, spoštljivi, večkrat smo si med seboj pisali prijateljska sporočilca.

Ogledali smo si filme o prijateljstvu in se o njih pogovarjali. Na glas smo si povedali kaj za nas pomeni prijateljstvo. Naredili smo tudi plakat, kjer smo naše obrisane podplate spremenili v čevlje. Povezali smo jih med seboj in skupaj naredili korak v prijateljstvo s čimer smo želeli pokazati, da smo vsi med seboj povezani kot prijatelji.

 

Učenci 4.c razreda

in učiteljica podaljšanega bivanja Mateja Grčar

20220310_130524

Slika 1 of 27

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)