Spoštovani starši!

Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije (SVIZ) je za sredo, 9. marca 2022, napovedal Splošno stavko v vzgoji in izobraževanju. Stavki se bodo pridružili tudi zaposleni v našem zavodu, OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, zato vas obveščamo, da bosta na dan stavke šola in vrtec zaprta.

Zavedamo se, da bomo s tem marsikatere starše spravili v stisko, zato bomo poskrbeli za NUJNO varstvo učencev in možnost prehrane.

Prosimo vas, da do ponedeljka, 7. 3. 2022, do 12. ure, razrednikom prijavite učence (otroke), ki potrebujejo NUJNO varstvo in prehrano (eAsistent oz. beležka). Pomembno je navesti tudi čas prihoda in odhoda iz šole oz. vrtca.

Z razlogi za stavko ste bili že seznanjeni, o vseh morebitnih spremembah pa vas bomo obvestili takoj, ko bomo dobili uradna navodila Glavnega stavkovnega odbora SVIZ Slovenije.

Opravičujemo se vam za vse nevšečnosti in se vam zahvaljujemo za razumevanje in podporo.

SVIZ OŠ Janka Modra

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)