Spoštovani starši učencev in učenk OŠ Janka Modra!

Posredujemo vam obvestilo in povabilo člana športnega društva Aktivno Življenje, s katerim uspešno sodelujemo pri izvedbah zimske šole v naravi:

V smučarski šoli Cik Cak organiziramo 2, 3 in 5 dnevni začetni in nadaljevalni smučarski tečaj za osnovnošolske otroke, ki ga bomo izvedli na smučišču Cerkno. Prevoznik bo Ruditurs, odhod vsak dan izpred Športne dvorane v Litiji proti Lj, z vmesnimi postajami v Sp. in Zg. Hotiču, (po potrebi Vače), Kresnice, Senožeti za Jevnico in Dol pri Ljubljani. Časovnico odhodov  in prihodov nazaj bomo v nadaljevanju poslali staršem, ki boste svoje otroke prijavili.

V kolikor se vaši otroci navdušujejo nad zimo in bi jim radi približali osnove smučanja ali pa nadgradili njihovo smučarsko znanje, toplo priporočam prijavo na smučarski tečaj, ki ga organiziramo  in vodimo družba profesionalnih licenciranih učiteljev smučanja z dolgoletnimi izkušnjami pri poučevanju smučanja otrok.

Ponujamo Vam naslednje termine smučarskih tečajev:

* 21. – 25.2. (5 dni) …….cena 230€
* 21. – 23.2. (3 dni) …….cena 180€
* 24. – 25.2. (2 dni) …….cena 130€

Več informacij lahko dobite v dopisu CIK-CAK (v priponki), na  naši  facebook strani ali pa kar na tem e-naslovu.

Povezava do elektronske prijavnice.

Lep pozdrav, ostanite zdravi in upam, da se vidimo v čim večjem številu.

S spoštovanjem,

Aljoša Križnič in Alenka Okorn Mehičić (041 77 88 00)

organizatorja tečaja

Športno društvo Aktivno življenje