Spoštovani starši,

Ker je bila lanskoletna akcija zbiranja živil zelo uspešna, smo se letos odločili, da akcijo ponovimo. Poimenovali smo jo MODROVA DOBRODELNOST. Akcija zbiranja živil z daljšim rokom uporabe bo potekala v petek, 17. 12. 2021 (11.15-18.15) in soboto, 18. 12. 2021 (8.00-12.00) v preddverju matične šole Dol.

Ob tem vas prosimo za upoštevanje navodil NIJZ za preprečevanje širjenja virusa, zato ob vstopu v šolo razkužite roke, ustrezno nosite masko in pazite na varnostno razdaljo. Upoštevajte, da ni dovoljeno zbiranje, zato vas prosimo, da se ne zadržujete pred šolo.

Vabimo vas, da tudi vi, če le lahko, prispevate delček v naš skupni mozaik in tako pomagate polepšati decembrske dni družinam, ki so se zaradi trenutnih razmer znašle v stiski.

Vsem, ki boste sodelovali, se že vnaprej lepo zahvaljujemo!

(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 1)